Pohotovostný pátrací tím

MADARÁSZ Kristián (42 rokov)

Nové Zámky

279 dní od vyhlásenia MADARÁSZ Kristián
🔴 MADARÁSZ Kristián
Vek: 42 rokov
Štátna príslušnosť: SLOVENSKO
Bydlisko: Nové Zámky
Dátum vyhlásenia: 27.04.2022
Dôvod pátrania: Nezvestná osoba
Vyhlasujúci útvar: OR PZ v Nových Zámkoch

Popis osoby: Nezvestný je vysoký 186 cm, plnoštíhlej postavy. Má krátke hnedé vlasy, modré oči. Držanie tela má vzpriamené, hovorí po slovensky a maďarsky. Netrpí depresiami, ani závislosťou na alkohole. Nemá sklony k seba poškodzovaniu, nepokúsil sa v minulosti o samovraždu. Je silný diabetik, pričom si so sebou nezobral v čase odchodu z obce Palárikovo inzulín. Podľa oznamovateľky má chrup s viditeľnými vadami a kazmi. Rozpráva slovensky a maďarsky.

Popis oblečenia: V čase odchodu mal oblečenú zimnú bunda hnedej farby a kapsáčové nohavice tmavomodrej farby. Obutú mal čiernu zimnú obuv. Podľa oznamovateľky nezvestnosti mal so sebou finančnú hotovosť v nezistenej výške, osobné doklady ( OP, VP) a mobilný telefón s tel. číslom 0907 487 172.

Ak ste osobu videli, máte informácie ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu na 📞158 alebo Pohotovostný pátrací tím na 📞 0940 555 959. Za pomoc a zdieľanie ďakujeme. Majte vždy aktuálny prehľad o nezvestných osobách, stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu PATRO.

#Kristián #MADARÁSZ #nezvestny #patranie #patro #SLOVENSKO #Nové Zámky
Informácie o osobách sú z verejne prístupných zdrojov MV SR alebo od rodinných príslušníkov nezvestnej osoby.